niedziela, 22 listopada 2015

Nasza staruszka Minka już po zabiegu.

Nasza seniorka Mina w czwartek 19-11-2015 przeszła dość skomplikowaną operację usunięcia kilku guzów listwy mlecznej i usunięcia macicy. Operacja  trwała długo, bo aż 2,5 h ale wszystko poszło dobrze i są duże szanse, że sunia ma jeszcze kilka lat dobrej, spokojnej i wypełnionej miłością starości.
Minka obecnie dochodzi do siebie w towarzystwie Asi - opiekunki ze swojego domu tymczasowego, ma lepsze i gorsze momenty, wymaga podawania leków przeciwbólowych ale bardzo dzielnie walczy o życie i jest niesamowicie wdzięczna za miłość i opiekę jaką dostaję. To cudowny, bardzo mądry pies z wysoką kulturą osobistą i trudno sobie wyobrazić co takiego musiało się stać w jej życiu, że stała się bezdomna.... Nasi wolontariusze, którzy stworzyli dla Miny bezpieczny dom, są w niej po uszy zakochani, mało tego Mina ma swoich wielbicieli w świecie ;)

Specjalnie dla Niej, malarka Agnieszka Nowińska, przeznaczyła jedną ze swoich prac na licytację celem zebrania środków finansowych z przeznaczeniem na leczenie i żywienie suni. W tym miejscu serdecznie wszystkich zapraszamy na licytację bo obraz jest piękny a i cel szczytny.

http://allegro.pl/oddech-barw-by-agnieszka-nowinska-i5810141102.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz