poniedziałek, 23 listopada 2015

Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta ;)


Jak to fajnie jest dostawać prezenty w święta ;) każdy je lubi i mały i duży i nie ważne czy wierzy czy nie wierzy, prezenty lubi każdy....... Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia, to taki cudny, wręcz magiczny czas. Wtedy to właśnie staramy się sobie wybaczać, dużo spędzać ze sobą czasu, dobrze się bawić. Jemy pyszne świąteczne potrawy i smakołyki, mamy dużo wspaniałych słodyczy i owocków, pieczemy ciasta i ciasteczka, robimy makóweczki.....mmmmmm już mi ślinka cieknie ;) normalnie czuję wyobraźnią ten cudowny zapach w kuchni....czujecie?

A listy do Mikołaja już pisaliście? Jakie macie marzenia, co tam pisaliście pochwalcie się. Niech zgadnę, jakiś nowy wypasiony zegarek Ci się marzy? No to może Conversy sobie zamarzyłeś, też nie? A no wiem już telefon, tzn smartfona Apple zapewne albo tableta, albo co tak skromnie cały sprzęt multimedialny? No tylko mi nie mów, że Tobie też marzy się kochający, bezpieczny dom, z własnym panem/panią i miską ciepłego jedzonka, i łóżkiem do spania........no jasne że nie bo Ty jesteś Człowiek, rozumny, gadający, zarabiający i żyjący jak chcesz i z kim chcesz. Ale masz farta.........wiesz jak Bezdomniaki Ci zazdroszczą....

Jest mi bardzo przykro, nawet mogę powiedzieć cholernie przykro, że nigdy nie dostrzegałam tych naszych porzuconych, samotnych Braci Mniejszych ale najwyższa pora to zmienić. Ile razy te psy i koty uczestniczyły w swoich domkach w święta, ile razy jadły pyszne jedzonko i straciły to wszystko z chwilą utraty domu.....wiecie że one czują, pamiętają, wspominają a co najgorsze tęsknią i jest im bardzo przykro. Wiesz jak ten mały skundlony psiór marzy o kosteczce na święta pod choinką? Czy Ty Człowiek wiesz, że największym marzeniem naszych podopiecznych jest......................jedna miska ciepłego posiłku, tak by nie zamarzł danego dnia i ta jedna miska dzięki której żyje kolejny dzień i ma siłę na jeszcze większe, hiper wielkie marzenie o swoim domeczku. Wiemy, że z domeczkiem to marzenie hiper super, ale każdy z nas Człowiek może stać się Świętym Mikołajem i zrobić cudny prezent dla Bezdomniaczków i sprezentować mu jedzonko ;) Proszę Cię Człowiek, nie bądź obojętny, pieseł i koteł  też kocha prezenty.......Proszę przyłącz się do akcji, zrób prezent dla potrzebujących zwierząt, podziel się jedzeniem.

Wszystkie paczki żywnościowe, karmy suche i mokre, makarony, ryże i mięso ludziska ( dobre jest mielone z Biedronki za 5 zł a prezesowa ugotuje fantastyczną ciepłą zupkę z tego, tak by brzuszki były pełne i dupki nie marzły, bo nie wiem czy wiesz Człowiek ale na zewnątrz już przypiździło, bo temperaturka w nocy poniżej zera) można wysłać bądź dostarczyć osobiście do naszej stajni lub siedziby (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 782 241 515 / 782 341 515). Słuchaj jak masz niepotrzebny koc to go nie wyrzucaj, dołącz do jedzonka, Bezdomniaczki będą Ci Mikołaju bardzo wdzięczne, no i jeszcze jakieś smakołyki też mogą być!

I TY możesz zostać Świętym Mikołajem, bo my tez kochamy Święta! Pamiętaj DOBRO powraca.........
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz